Hoone kirjeldus

Tehniline kirjeldus

Bürookorpuste südameks on bürookorpuste vahel, 3. korruse tasapinnal asuv ainulaadne klaaskatusega galeriitänav. Õdusust lisavad bürookorpuste vahele rajatud mitmekesise haljastusega siseõued. Büroo osa üldalade siseviimistluse autor on maailmakuulus Londoni arhitektuuribüroo Chapman Taylor. Porto Franco bürood on suurte aknapindade, esmaklassiliste vaadete ja paindlikku lahendust võimaldava planeeringuga. Büroodes on A-klassi sisekliima. Kõik bürookorpused on mugavalt ja arusaadavalt ühendatud nii tänavatasapinna kui ka hoone maa-aluse parklaga, mis muudab nende kasutamise mugavaks nii töötajatele kui ka büroode klientidele. Büroode töötajatele rajatakse hoonesse rattaparkla koos pesemisvõimalustega. Porto Franco bürood asuvad hoone 3., 4. ja 5. korrusel.

Porto Franco taotleb energiatõhusa ehitise LEED Gold (Leadership in Energy and Environmental
Design) sertifikaati, millega tunnustatakse hooneid, mille projekteerimisel, ehitamisel ja
kasutamisel järgitakse keskkonnasäästu ning säästva arengu põhimõtteid.

 • Sissepääsud

  Bürookeskusesse pääseb hoone igast küljest. Lisaks maapinna tasandil asuvatele kontori sissepääsudele viivad kontorisse ka otseliftid maa-alusest parklast. Kõik võimalused suunduvad 3. korruse bürootänavale, kus asuvad bürookorpuste trepi- ja liftihallid.

 • Bürookeskuse sisekoridorid

  Bürookorpuste koridorid on sama värvilahendusega nagu trepi- ja liftihallid. Siseruumide terviklik lahendus aitab büroode töötajatel ja külastajatel erinevates bürookorpustes kergemini orienteeruda.

 • Galeriitänav

  3. korruse tasandil asub klaaskatusega galeriitänav. Kõik kuus bürookorpust on galeriitänavaga ühenduses. Galeriitänaval asuvad igapäevaseid teenuseid pakkuvad teeninduspinnad ja kohvik-lounge.

 • Lift- ja trepihallid, vastuvõtualad

  Bürookorpuste vahel on kõrged lifti- ja trepihallid ning vastuvõtualad. Eristamiseks ja liikumise hõlbustamiseks on kõik kuus lifti- ja trepihalli erinevates värvitoonides – punane, sinine, roheline, kuldne, pruun ja valge.

 • Bürookorpuste sisehoovid

  Puhkamiseks, koosviibimisteks ja vastuvõttudeks mõeldud konteinerhaljastatud välispuhkealad asuvad erinevaid korpuseid ühendaval 3. korruse tasandil.

 • Bürookorpuste tualettruumid

  Iga korpuse igal korrusel on heade viimistlusmaterjalidega tualettruumide blokid. Ligipääs bürookorpuste tualettruumidele on ainult sama korpuse ja sama korruse büroode töötajatel. Igas bürookorpuses asub ka invatualett.